روتیتر: مدیر عامل و نایب رییس هییت مدیره شرکت داده پردازان مه خاتون کاسپین:

مهندس حمیدرضا شکرزهی مدیر عامل شرکت داده پردازان مه خاتون کاسپین گفت :بلاکچین مانند اینترنت جز نیاز ضروری زندگی مردم خواهد شدو بخش رمز ارزها تسهیل و نقل و انتقلات مالی براحتی انجام می گیرد .

 

حمیدرضا شکرزهی مدیر عامل و نایب رییس هییت مدیره  شرکت داده پردازان مه خاتون کاسپین در گفتگو با خبرنگارما با اشاره به فعالیت های شرکت داده پردازان مه خاتون  اظهارداشت:شرکت داده پردازان مه خاتون کاسپین دارای iso9001 مدیریت بوده و در حال گام نهادن در مسیر دانش بنیان شدن است. لازم به ذکر است اختراعات متنوع این شرکت در حوزه فن آوری اطلاعات نقش بسزایی در سخت افزار دستگاه های مانیتورینگ ایفا نموده است.

وی افزود:تیم مجرب این مجموعه متشکل از اساتید دانشگاه و نخبگانی است که در حوزه های مختلف فن آوری اطلاعات ، مکانیک و مدیریت و بازرگانی سالهاست فعالیت داشته اند.

شکرزهی ادامه داد:تیم مجرب این مجموعه متشکل از اساتید دانشگاه و نخبگانی است که در حوزه های مختلف فن آوری اطلاعات ، مکانیک و مدیریت و بازرگانی سالهاست فعالیت داشته اند.


وی بیان داشت:شرکت داده پردازان مه خاتون کاسپین یک شرکت استارتاپی و دانش بنیان است که در بخش های مختلف ، طراحی های پلتفرم های معاملاتی ،ثبت اختراع نخبگان دانشگاهی و.... فعالیت می کند


مهندس شکرزهی ادامه داد:یکی از فعالیت های ما  تدریس و آموزش معاملات ارزهای دیجیتال ، مانند بورس ،مارکت  و..است که شامل گواهینامه فنی حرفه ای می شود.


این فعال علمی دانشگاهی  و کارشناس مالی دیجیتال گفت:شرایط رمز ارزها علم جدیدی بوجود آورده که دنیا را فراگرفته و این علم بقدری زیبا و کامل است که می توانم قول بدهم در سال های آینده تمام سیستمهای دنیا دربخش بلاکچینی در تمام بخش های زندگی مردم نفوذ می کند.


وی افزود:در آینده نزدیک بلاکچین مانند اینترنت جز نیاز ضروری زندگی مردم خواهد شدو بخش رمز ارزها تسهیل و نقل و انتقلات مالی براحتی انجام می گیرد اما مشکل اینجاست که متاسفانه بعضا افراد و شرکت های شیادوکلاهبردار نیز حضور دارند و مردم باید با تحقیق و آگاهی کامل به این حوزه ورود کنند . ما در این حوزه فرهنگسازی دردانشگاه خوارزمی و شرکت مه خاتون کاسپین فعالیت هایی را آغاز کردیم که امیدواریم با کمک رسانه ها این فرهنگسازی جا بیفتد.


مهندس شکرزهی گفت:امیدوارم  دولت و بانک مرکزی نیز نقش پررنگی در قانونمند شدن زیرساخت ها ایفا کنند تا اینکه دیگر شاهد این نباشیم که دست شیادان به این موضوع برسد.


وی افزود:سیستم رمز ارزها درعین حالی که قوانین پیچیده ای دارند خیلی راحت است و نیازمند این نیست که مردم نگران باشند و بترسند بلکه بایک سرچ و تحقیق اینترنتی می توانند اطلاعات خود را کامل کنندو سردرگم نباشند.

مدیر عامل و نایب رییس هییت مدیره مه خاتون گفت:نقش بانک مرکزی درکنترل و یا حمایت از رمز ارزها نقش بسزایی است ، سیستم ریگلاتوری باید قانونی معین کند تا بانک مرکزی طبق آن عملکرد داشته باشد.


وی افزود:متاسفانه دربخش قانون گذاری ضعیف عمل شده و دوگانگی وجود دارد و هرکسی برای خود قوانینی را طرح ریزی و اجرا می کند.جدیدا نیز دربخش بازار معاملاتی اتفاقی رقم خورده داستانی بنام اردراب بوجودآمده و نقش بسزایی در تلاطم معاملات رمز ارزها دارد.


شکرزهی ادامه داد:بعضی شرکت های تازه کار برای دیده شدن  درجامعه اقداماتی در جهت جذب کاربر ان خود انجام می دهند به اسم شرکت های معتبر با تغییر دامنه و افزودن پسوند و پیشوند به عنوان برند و یا پیشنهاد جذاب درانتقالات  مردم را گمراه می کنند که نیازمند هوشیاری بیشتر مردم است.


وی درخصوص دستکاری در قیمت ها نیز توضیح داد:هرچیزی که زاییده دست بشرباشد قابل دستکاری است اما در حوزه شرکت های مالی بستگی به عملکرد و سوابق آن دارد و بعضی توکن ها هستند که متاسفانه قیمت ها را بالا و پایین می کنند اما در درحوزه بورس بدلیل نهادهای نظارتی احتمال دستکاری صفر است.


مهندس شکرزهی درپایان گفت:برخی سلبریتی ها و شخصیت های مطرح و چهردرحوزه مالی نیز بعضا دیده می شود در   با انتشار اخبار به نفع خود یا به نفع نهادهای زیربطشان با عث صعود و سقوط رمز ارزها و بیت کوئین  می شوند که جای تاسف دارد و به همین دلیل توصیه می شود مردم با علم و آگاهی وارد معاملات مالی آنلاین بشوند.

 

تبلیغات

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top