در نخستین ساعات سال نو مهندس طاهر زاده و جمعی از معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو پس از دیدار با پرسنل در حال کار و فعالیت در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو و تبریک سال نو و ابراز امیدواری برای کسب رکوردهای جدید و تداوم موفقیت ها در سال جدید، به دیدار تعدادی از خانواده های معظم شهدا در شهرستانهای بهاباد و اردکان رفتند .

 

به گزارش اقتصادرسا ؛در نخستین ساعات سال نو مهندس طاهر زاده و جمعی از معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو پس از دیدار با پرسنل در حال کار و فعالیت در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو و تبریک سال نو و ابراز امیدواری برای کسب رکوردهای جدید و تداوم موفقیت ها در سال جدید، به دیدار تعدادی از خانواده های معظم شهدا در شهرستانهای بهاباد و اردکان رفتند .

مهندس طاهر زاده در این دیدارها که امام جمعه و نماینده شهرستان اردکان و امام جمعه و فرماندار بهاباد ایشان را همراهی می‌کردند ضمن ابلاغ پیام تبریک اعضای هیئت مدیره چادرملو به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان، اظهار داشت عزت، اقتدار و امنیت کشور عزیزمان ایران مرهون ایثار شهداء، جانبازان و ایثار گران میباشد که ارامش لازم را براى کشور تأمین نموده‌اند . وی افزود: خانواده شهداء به واسطه تقدیم عزیزان خود در راه جهاد الهی طلایه داران عزت و اقتدار کشور هستند و امروز مجموعه شرکت چادرملو به دعاى خیر این خانواده هاى عزیز در جهت کسب موفقیت های روز افزون نیازمند است.
مهندس طاهر زاده با تاکید بر این که همه ما وظیفه داریم دنبال رو و پیرو مسیر این شهیدان عزیز باشیم، برای تمامی خانواده های معزز شهدا آرزوی سلامتی و شادکامی و برای شهدای والامقام، محشور شدن با سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله حسین ( ع) را مسئلت نمود.

 

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top