مدیر عامل شرکت مجتمع فولاد خراسان با همراهی معاونان و مدیران شرکت صبح امروز دوشنبه ۸ اسفند ماه از خطوط مختلف تولید از جمله واحد های،گندله سازی،احیامستقیم ، فولادسازی و نورد بازدید بعمل آورد .

به گزارش اقتصادرسا ؛مهندس جوانبخت در این بازدید ضمن بررسی میدانی خطوط تولید و نیز دریافت گزارشات لازم از سوی معاون بهره برداری به بیان نکاتی درخصوص چگونگی هرچه سریع تر رفع موانع و مشکلات تولید اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود: باپشت سرگذاشتن تعمیرات گسترده و مهم صورت گرفته در ماه های گذشته و باازسرگیری جریان انرژی و تامین گاز و برق سایت صنعتی شاهد درخشش مجدد فولادخراسان و نیز رسیدن به جایگاه واقعی این شرکت بزرگ درکشور باشیم. همچنین در حاشیه این بازدید همکاران پرتلاش سایت صنعتی فولادخراسان بصورت مستقیم و ازنزدیک با مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفتگو کرده و به بیان مسائل و مطالبات خود پرداختند.

 مهندس جوانبخت در این بازدید ضمن بررسی میدانی خطوط تولید و نیز دریافت گزارشات لازم از سوی معاون بهره برداری به بیان نکاتی درخصوص  چگونگی هرچه سریع تر رفع موانع و مشکلات تولید اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود: باپشت سرگذاشتن  تعمیرات گسترده و مهم صورت گرفته در ماه های گذشته و باازسرگیری جریان انرژی و تامین گاز و برق سایت صنعتی شاهد درخشش مجدد فولادخراسان و نیز رسیدن به جایگاه واقعی این شرکت بزرگ درکشور  باشیم.

همچنین در حاشیه این بازدید همکاران  پرتلاش سایت صنعتی فولادخراسان بصورت مستقیم و ازنزدیک با مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفتگو کرده و به بیان مسائل و مطالبات خود پرداختند.

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top