وراث متوفیان سهام عدالت از طریق شعب ۴ بانک و دفاتر ۴۴ کارگزاری منتخب در سراسر کشور می توانند انتقال سریع و رایگان اصل و سود سهام عدالت متوفیان را تا قبل از روز ۱۰ اسفند ماه سال جاری انجام دهند تا سود این سهام را تا پایان امسال دریافت کنند.به گزارش اقتصادرسا ، وراث متوفیان سهام عدالت از طریق شعب ۴ بانک و دفاتر ۴۴ کارگزاری منتخب در سراسر کشور می توانند انتقال سریع و رایگان اصل و سود سهام عدالت متوفیان را تا قبل از روز ۱۰ اسفند ماه سال جاری انجام دهند تا سود این سهام را تا پایان امسال دریافت کنند.

بر اساس این گزارش، تمامی خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث در ۴ بانک و ۴۴ کارگزاری منتخب به صورت رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ‌گونه وجهی نیست.

بر اساس این گزارش، وراث متوفیان سهام عدالت بعد از مراجعه به درگاه ذینفعان بازار سرمایه به آدرس «ddn.csdiran.ir» و مشخص شدن زمان تشکیل پرونده برای آغاز فرایند انتقال سهام متوفیان سهام عدالت به وراث می‌بایست به بانک‌های «ملی، ملت، پارسیان و تجارت» و کارگزاری‌های منتخب از جمله «معاملات آرتان، توسعه فردا، آتیه، سهام پژوهان، دانایان پارس، آبتین استاک، توسعه اندیشه دانا، آرمان تدبیر نقش جهان، شاخص سهام، سهم آشنا، ساوآفرین، سرمایه‌گذاری ملی، آراد ایرانیان، فارابی، هامرز، آسمان، نماد شاهدان، آگاه، مبین سرمایه، مفید، نهایت نگر، پویان، هوشمند رابین، شهر، تدبیرگران فردا، کاریزما، اندیشه و بینش پیشرو، بازار سهام، ملل پویا، آرمون بورس، آپادانا، اقتصاد بیدار، خبرگان، کالای خاورمیانه، بانک سامان، رفاه، سپه، پاسارگاد، انصار، تجارت، ملت و پارسیان، ملی و کارآفرین» مراجعه کنند.

نحوه انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

این گزارش می‌افزاید، با راه‌اندازی سامانه «میراث» در ۱۵ آبان ماه سال جاری از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه که با حضور مجید عشقی، رییس سازمان و بورس و اوراق بهادار در حاشیه نمایشگاه کیش اینوکس رونمایی شد، انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث تسهیل شد.

افزون بر این، یکی از وراث که حتما باید سجامی شده باشد در ابتدا باید به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به آدرس «ddn.csdiran.ir» وارد شوند و در گام بعدی با ورود به بخش «امور سهام عدالت متوفی» و با وارد کردن کدملی و تاریخ تولد متوفی در بخش «استعلام نوبت تشکیل پرونده» نسبت به زمان فرارسیدن تشکیل پرونده و نوع دارایی متوفی آگاهی لازم را کسب کرده، پس از آن در صورت تائید زمان تشکیل پرونده می‌توانند به هر یک از دفاتر کارگزاری و بانک‌های منتخب مراجعه کنند و در پایان نیز پس از تشکیل پرونده در یکی از دفاتر، امکان پیگیری پرونده از طریق بخش «استعلام وضعیت پرونده» در درگاه یکپارچه برای تمامی وراث، قابل مشاهده خواهد بود.

مدارک لازم برای تشکیل پرونده

برپایه گزارش سنا، وراث پیش از مراجعه به دفاتر کارگزاری یا شعب بانک‌های مورد تایید سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه باید به یکی از دفاتر اعلام شده، نسبت به ارائه مدارک ذیل اقدام کنند:

۱- تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه متوفی
۲- اصل یا تصویر برابر با اصل کارت ملی و صفحه اول شناسنامه تمامی وراث تعیینی در گواهی حصر وراثت (با این توضیح که رسید متقاضی کارت ملی و یا گواهی شماره ملی ممهور به مهر سازمان ثبت احوال می‌تواند جایگزین کارت ملی باشد.)
۳- اصل یا تصویر برابر با اصل گواهی حصر وراثت متوفی (شایان ذکر ا ست در صورتی که مادر در عداد وراث باشد؛ مستنبط از بند ب ماده ۸۹۲ قانون مدنی جهت کنترل حاجب، صفحات شناسنامه مربوط به تعداد فرزندان پدر و مادر متوفی نیز الزامی است.)
۴- در صورتی‌که متوفی دارای وصیت نامه رسمی باشد که در گواهی حصر وراثت نیز به آن اشاره شده است، ارائه اصل یا تصویر برابر با اصل وصیت نامه نیز ضروری است.

سامانه سجام چیست؟

در بخش دیگر این گزارش آمده است، سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان برای ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه است که تمام فعالان این بازار اعم از «سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها» در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده‌های تایید شده خواهند بود.

افزون بر این، به گزارش سنا، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد. سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.Sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

گفتنی است، ارائه تمامی خدمات انتقال سهام عدالت به وراث توسط بانک‌ها و کارگزاری‌های منتخب کاملاً رایگان بوده و نیازی به پرداخت هیچ‌گونه وجهی نیست.

برای مشاهده فرایند دریافت خدمت تقسیم دارایی سهام عدالت متوفیان (میراث) و دفاتر کارگزاری منتخب که این خدمت را رایگان انجام می دهند روی این لینک کنید.

بانک پارسیان به منظور تسهیل دسترسی کاربران با افزودن قابلیت‌های جدید به همراه بانک، خدمات غیرحضوری این سامانه را توسعه داد.

به گزارش اقتصادرسا ؛در نسخه جدید همراه بانک پارسیان تلاش شده است تا ضمن ارائه سرویس های متنوع و نوین بانکی مورد نیاز مشتریان، درخواست ها و پیشنهادات کاربران تا حد ممکن لحاظ شود .
پرداخت خودکار قبوض ، امکان فروش سفته الکترونیکی برای اشخاص حقیقی، سامانه توثیق الکترونیک روشمند و هوشمند سهام (ستاره)، سامانه صندوق سرمایه گذاری لوتوس پارسیان، نمایش نام شرکت واریز کننده سود سهام در رسید، گزارشگیری صورتحساب با فرمت اکسل و نمایش الکترونیک قراردادهای تسهیلات، خدمات خودرو (شامل؛ تخلفات خودرو و موتورسیکلت، وضعیت کارت و سند خودرو، پلاک فعال، وضعیت گواهینامه، نمره منفی گواهینامه، وضعیت گذرنامه)، استعلام چک برگشتی و بدهی غیرجاری، خدمات چکاد برای حساب های مشترک و حقوقی (کارتابلی) ، رفع راکدی حساب و تمدید/ رزرو،تغییر بسته و عودت وجه بسته پیامک از قابلیت ها و ویژگی های جدید ارایه شده در همراه بانک پارسیان است.
همچنین دریافت موجودی و صورتحساب، انتقال وجه داخلی و شتابی، افتتاح و بستن حساب به‌صورت غیرحضوری، امکان اضافه شدن شماره کارت مشتری در سایر بانکهای عضو شتاب و انجام عملیات کارت به کارت، ذخیره شماره کارت، حساب و شبای مقصد در مخاطبین به‌صورت خودکار، خرید شارژ و بسته اینترنت، استعلام و پرداخت انواع قبوض، حواله بین‌بانکی پایا، ساتنا و پل، پرداخت اقساط تسهیلات، نمایش وضعیت چک های مشتری، مدیریت مخاطبین، مشخصات کارت اعتباری ،تمدید سرویس پیامک به‌صورت غیرحضوری از دیگر ویژگی‌های استفاده از همراه بانک پارسیان من است.
تنوع ارائه خدمات در همراه بانک پارسیان به امور بانکی منحصر به افراد حقیقی نمی‌شود، بلکه مرتبطین و امضادارن شخصیت‌های حقوقی نیز می‌توانند جهت تایید درخواست ها از امکانات کارتابلی به صورت غیرحضوری بهره‌مند شوند.
ارائه خدمات باشگاه مشتریان، خدمات صندوق سرمایه گذاری لوتوس پارسیان، کیف پول، ارائه خدمات فعالسازی همراه بانک و اینترنت بانک و تغییرات پروفایل مشتری بر مبنای احراز هویت غیرحضوری، خدمات پیچک و چکاد (چک امن دیجیتال) و امکان توثیق سهام بورس بابت تسهیلات (ستاره) و خرید سفته الکترونیک از جمله این مزیت‌ها در برنامه کاربردی همراه بانک پارسیان من است.
محصول همراه بانک پارسیان من در حوزه توسعه فعالیت‌های بانکداری الکترونیکی از طرف این بانک برای مشتریانی که علاقمند به دریافت خدمات غیرحضوری و سرعت در دریافت خدمات بانکی هستند، ارائه شده است. مشتریان بانک پارسیان می‌توانند با دریافت رمز ورود به موبایل بانک از طریق شعبه و یا خانه پارسیان و یا خدمات غیرحضوری در همراه بانک پارسیان برای دریافت این خدمت اقدام کنند.
همچنین بانک پارسیان برای متقاضیان غیرپارسیانی خود نیز این امکان را فراهم کرده است که با احراز هویت غیرحضوری از طریق همراه بانک پارسیان من نسبت به افتتاح حساب، دریافت کارت و فعالسازی همراه بانک از این خدمات غیرحضوری بهره ببرند.

روتیتر: از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت؛

در چهاردهمین گردهمایی انتخاب رؤسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری از ۵ رئیس شعبه موفق موسسه اعتباری ملل تجلیل شد.به گزارش اقتصادرسا به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل: گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور هرساله توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با هدف ایجاد بستر و فرصت مناسب برای تعامل و انتقال تجربیات و دستاوردهای روسای موفق شعب و دیگر مدیران شبکه بانکی کشور و همچنین قدردانی و تکریم روسای موفق شعب بانکی و موسسات اعتباری کشور برگزار می گردد. در سال جاری این گردهمایی با عنوان “آینده شعب در نظام بانکی کشور” در روز پنجشنبه مورخ ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ با حضور رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران وجمعی از مدیران و کارکنان نظام بانکی کشور برگزار شد و از ۵ رئیس شعبه برتر و موفق موسسه اعتباری ملل نیز تقدیر به عمل آمد.

اسامی روسای شعب برتر مطابق شاخص‌های تعیین شده به شرح ذیل می‌باشد:

جابر دادخواه مهربان شعبه شهرری تهران
مجتبی تقدیسی شعبه طرحچی مشهد
حمید جعفرزاده شعبه میاندوآب
حبیب الله علوی شعبه شیخ صدوق اصفهان
سید محمدرضا طباطبایی زاده شعبه مزاری زاهدان
این گزارش می‌افزاید با توجه به هدف این گردهمایی که قدردانی و تکریم از رؤسای شعب برتر می‌باشد با مساعدت مدیرعامل موسسه اعتباری ملل: از آقایان احسان ارفاقی شعبه سهروردی شمالی تهران – امیر مژدهی شعبه دزفول – احمد نظری سرشکه شعبه لاهیجان و محمد بیات شعبه امام خمینی سمنان تقدیر شد.

گفتنی است در این گردهمایی معاونت امور شعب، معاونت منابع انسانی و اداری، معاونت اعتباری، رئیس اداره بازاریابی، رئیس اداره بهبود روش‌ها و مدیران مناطق نیز حضور داشتند.

به اطلاع کلیه هم‌میهنان گرامی می‌رساند، بر مبنای درخواست «سازمان توسعه تجارت ایران» و «وزارت صنعت، معدن و تجارت»، مبنی بر رفع انسداد وجوه حساب‌های وکالتی شده کلیه متقاضیان طرح عرضه خودروهای وارداتی توسط بانک‌ها، مبلغ پنج میلیارد ریال مسدود شده در حساب‌های وکالتی شده مشتریان به نفع «وزارت صمت» و «سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان»، در روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ رفع انسداد می‌گردد.به اطلاع کلیه هم‌میهنان گرامی می‌رساند، بر مبنای درخواست «سازمان توسعه تجارت ایران» و «وزارت صنعت، معدن و تجارت»، مبنی بر رفع انسداد وجوه حساب‌های وکالتی شده کلیه متقاضیان طرح عرضه خودروهای وارداتی توسط بانک‌ها، مبلغ پنج میلیارد ریال مسدود شده در حساب‌های وکالتی شده مشتریان به نفع «وزارت صمت» و «سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان»، در روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ رفع انسداد می‌گردد.

شایان ذکر است، برداشت مبلغ مذکور از حساب توسط مشتریان گرامی، به منزله انصراف و حذف اولویت ایشان نیست و چنان‌چه متقاضیان محترم در سایر طرح‌های فروش خودرو شرکت ننمایند، می‌توانند در مهلت مقرر و بر اساس اولویت‌بندی اعلامی و فرآیندهای مربوطه که متعاقباً توسط سازمان‌های مرتبط اطلاع‌رسانی خواهد شد، خودروی مدنظر خود را خریداری نمایند.

روتیتر: با برگزاری مجمع عمومی فوق العاده؛

مجمع عمومی فوق العاده این شرکت در مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ با حضور بیش از ۸۷ درصد سهامداران، هیات رییسه مجمع، ناظرین، حسابرس و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، نماینده بیمه مرکزی و حسابرس قانونی شرکت به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.به گزارش اقتصادرسا ؛بر اساس این گزارش؛ در ابتدای جلسه، هادی اویارحسین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تشریح عملکرد این شرکت و اهداف مورد نظر جهت افزایش سرمایه پرداخت، بر اساس مستندات ارایه شده، افزایش سرمایه این شرکت از محل سود انباشته و اندوخته سرمایه ای از ۱۳،۰۰۰ میلیارد ریال به ۱۶،۰۰۰ میلیارد ریال با هدف ارتقای رتبه توانگری مالی و حفظ و ارتقای سهم بازار انجام خواهد شد که این مهم به تصویب سهامداران رسید.

همچنین درخصوص اصلاح اساسنامه شرکت، براساس اصلاحات ابلاغی بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار در این مجمع تبادل نظر و به تصویب حداکثری سهامداران رسید.

روتیتر: از سوی موسسه اعتباری ملل صورت گرفت؛

موسسه اعتباری ملل، بیش از ۵۷۴ میلیارد ریال تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت کرد.به گزارش اقتصادرسا به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، این موسسه، به منظور حمایت از مستاجران در جهت تامین واحد مسکونی و بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تا پایان دی ماه سال جاری، مبلغ ۴۰۰/ ۵۷۴ میلیون ریال تسهیلات “ودیعه مسکن مستاجران” پرداخت کرد.

این گزارش می‌افزاید: متقاضیان محترم، برای بهره‌برداری از این تسهیلات، می‌بایست ضمن مراجعه به سایت وزارت راه و شهرسازی، یکی از شعب موسسه اعتباری ملل را برای دریافت تسهیلات انتخاب نمایند.

 گفتنی است، این موسسه افزون بر پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران و قرض الحسنه طرح نیکان، در قالب طرح یاقوت (220درصد میانگین موجودی سه ماهه حداکثر تا مبلغ ۲۰میلیارد ریال) نیز، تسهیلات پرداخت می‌نماید.

در چهاردهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور از روسای شعب موفق بانک سپه تجلیل به عمل آمد.


به گزارش اقتصادرسا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، چهاردهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک ها و موسسات اعتباری کشور بیست و ششم بهمن ماه 1402 با عنوان "آینده شعب در نظام بانکی کشور" با حضور دکتر فرزین رئیس کل بانک مرکزی، دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه، دکتر حسینی قائم مقام بانک سپه و جمعی از صاحب‌نظران و مدیران بانک مرکزی و سیستم بانکی کشور برگزار شد.
در این گردهمایی از سه رئیس شعبه موفق بانک سپه به ترتیب آقایان علیرضا نجفی از شعبه بلوار کارخانجات ورامین مدیریت شعب منطقه دو تهران، محسن نیازی محسنی از شعبه ایزدشهر مدیریت شعب منطقه مازندران و احد احمدلو از شعبه کُشک سرای مدیریت شعب منطقه آذربایجان شرقی تقدیر شد.
این همایش همه ساله توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با هدف ایجاد بستر و فرصت مناسب برای تعامل و انتقال تجربه‌ها و دستاوردهای رؤسای موفق شعب و دیگر مدیران شبکه بانکی کشور و همچنین قدردانی و تکریم رؤسای موفق شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری کشور برگزار می‌شود.
این رویداد همچنین فرصت مناسبی فراهم می‌آورد تا آخرین تغییرات و تحولات در حوزه بانکداری در سطح شعب، مطرح و دیدگاه های صاحب‌نظران و مدیران ارشد نظام بانکی کشور در این خصوص به مخاطبین ارائه شود.
ارتقای دانش حرفه‌ای رؤسای موفق شعب، تقویت مهارت‌‌های مورد نیاز و بحث و تبادل‌نظر میان رؤسای شعب، از دیگر اهداف برگزاری چهاردهمین دوره گردهمایی روسای موفق شعب بانک ها و موسسات اعتباری کشور می باشد.

نرخ حق‌الوکاله بکارگیری سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار بانک سپه در سال مالی 1403 سه درصد تعیین شد.به گزارش اقتصادرسا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه؛ با مصوبه هیئت مدیره بانک سپه، نرخ حق‌الوکاله بکارگیری سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار بانک سپه در سال مالی 1403 سه درصد تعیین شد.

بر اساس این گزارش، نرخ حق‌الوکاله با تصویب هیئت مدیره بانک و برمبنای دستورالعمل بانک مرکزی تعیین‌می‌شود.

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی جام فجر سپه با حضور یداله جعفری معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت، رضا سراجی‌پور مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی، رضا همدانچی رئیس اداره کل روابط عمومی، نعمت اله نقاشیان رئیس باشگاه کارکنان و حمید رضا خیری رئیس اداره کل خدمات بهداشتی و رفاهی با معرفی تیم ها و نفرات برتر برگزار شد.به گزارش اقتصادرسا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، رقابت های ورزشی جام فجر سپه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ویژه ادارات ستادی و مدیریت های شعب مناطق استان تهران در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

در بخش آقایان ورزشکاران در هشت رشته فوتسال، دو و میدانی، شنای 50 و 70 متر، شطرنج، تیراندازی با تفنگ بادی، تیراندازی با تپانچه، بدمینتون و تنیس روی میز به مصاف هم رفتند. در بخش بانوان نیز ورزشکاران در دو رشته‌ دارت و شنا به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در بخش آقایان و در مسابقات فوتسال تیم حوزه مدیریت و روابط عمومی با غلبه بر حریفان خود در جایگاه نخست ایستاد. تیم‌های مرکز حراست و شعبه مرکزی به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند و تیم مدیریت شعب منطقه یک تهران چهارم شد. کاپ اخلاق رقابت های فوتسال نیز به تیم مدیریت امور مهندسی و پشتیبانی اهداء شد.

در رقابت های تیراندازی با تپانچه امید کاظمی حسین آباد از مدیریت شعب منطقه 2 تهران حائز مقام نخست شد و عباس کاشی از اداره بازرسی غیر حضوری و عبدالحمید جلالیان از مدیریت شعب منطقه 6 تهران در جایگاه دوم و سوم ایستادند، همچنین در مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی نیز علی‌رضا بختیاری از مدیریت شعب منطقه 3، سید حمید سید ابراهیمی از اداره کل سامانه های مدیریت سازمانی و احمد خنکداری از بانکداری دیجیتال به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در مسابقات تنیس روی میز محمد فرازی از مدیریت شعب منطقه 5 با غلبه بر حریفان خود به مقام قهرمانی دست یافت و رضا کریمی و حامد حسینعلی هر دو از مدیریت شعب منطقه 2 تهران در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

رقابت های بدمینتون نیز با قهرمانی قاسم احمدی از اداره حسابرسی داخلی، کسب عنوان نایب قهرمانی یاسر شمس علی از اداره کل مهندسی ساختمان و رتبه سوم حمید رضا صادقیان مدیریت شعب منطقه 2 تهران به کار خود پایان داد.

در مسابقات شنای 70 متر، محسن سبحان از باشگاه کارکنان عنوان نخست را کسب کرد و امیر حسین شهیدی از اداره کل عملیات مالی و نظام‌های پرداخت و داود احمدی از مدیریت شعب منطقه 4 در جایگاه دوم و سوم ایستادند، در رقابت های شنای 50 متر نیز علی سجادی تفرشی از اداره کل پیگیری وصول مطالبات به مقام قهرمانی دست یافت و احمد سهرابی از مدیریت شعب منطقه 4 و داود سوری از اداره کل جبران خدمات دوم و سوم شدند.

رقابت های شطرنج  نیز با قهرمانی آرمان حاجیان‌فر از اداره کل خدمات رفاهی و بهداشتی و کسب عنوان نایب قهرمانی مجید حسن نژاد از مرکز حراست و رتبه سوم پیمان باقری از اداره کل مهندسی ساختمان به کار خود پایان داد.

در مسابقات دو و میدانی سید کریم سید محمودی از مدیریت شعب منطقه 3 تهران قهرمان شد، بهداد براتی از اداره کل بازرسی غیر حضوری در رتبه دوم جای گرفت و جلال و بلال رضایی از اداره کل خزانه داری و مبادلات بانکی به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در بخش بانوان و در مسابقات دارت، ملیحه ابراهیمی از مدیریت شعب منطقه یک تهران به مقام نخست دست یافت، لیلا علی رضایی از اداره کل توسعه مشتریان خرد و اصناف دوم و سمیه مهقانی از مدیریت شعب منطقه 2 حائز رتبه سوم شدند.

در رقابت شنای بانوان نیز سمیرا شیرکوند از مدیریت شعب منطقه یک تهران به مقام قهرمانی رسید و مرجانه پورمحمد‌گلزاری از مدیریت شعب منطقه 3 تهران و سائره سعیدی از شعبه بانکداری دیجیتال به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

مراسم اختتامیه جام فجر سپه با معرفی و اهداء جوایز به نفرات برتر روز سه شنبه 24 بهمن ماه در محل باشگاه کارکنان بانک سپه برگزار شد.

روتیتر: مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار:

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار از لغو عرضه‌های اولیه تا اطلاع ثانوی خبر داد.به گزارش اقتصادرسا، مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار از لغو عرضه‌های اولیه تا اطلاع ثانوی خبر داد.

قادر معصومی خانقاه، مدیر جدید نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به لغو عرضه‌های اولیه در بازار سرمایه گفت: این تصمیم در راستای حمایت از بازار سرمایه با توجه به شرایط کنونی گرفته شده است.

قادر معصومی خانقاه به عنوان مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب شد.به گزارش اقتصادرسا، قادر معصومی خانقاه، با حکم معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان مدیر نظارت بر بورس‌های این سازمان منصوب شد.

قادری خانقاه پیش‌تر مدیریت صندوق توسعه بازار سرمایه را عهده دار بوده و جایگزین امیرمهدی صبائی در مدیریت نظارت بر بورس‌های سازمان بورس شده است.

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top