روتیتر: در نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل رقم خورد؛

وزیر صنعت، معدن و تجارت، آخرین دستاوردهای وزارت صمت را در بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل تشریح کرد.به گزارش اقتصادرسا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز دوشنبه، نهم بهمن‌ماه از نمایشگاه توانمندی‌های به مقام معظم رهبری بازدید به عمل آوردند.

در این نمایشگاه که با شعار زنجیره تولید و دانش‌بنیان‌ها برگزار شده، تولیدات داخلی کشور، با محوریت شرکت‌های دانش‌بنیان و زنجیره تامین تولید در ۴۰ غرفه در محل حسینیه امام خمینی (ره) برپا شد است.

عباس علی آبادی در بازدید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از نمایشگاه توانمندی‌های تولید ایرانی ضمن ارائه عملکرد وزارت صمت در دولت سیزدهم، گزارشی در خصوص شرکت‌های حوزه معدن و صنایع معدنی، خودروی برقی، موتور برقی، توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان، رشد صادرات و توسعه فناوری به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان به مقام معظم رهبری ارائه کرد.

توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در طراحی و ساخت خودرو برقی، کاتالیست‌های معدن یکی از بخش‌های مهم این نمایشگاه بود. شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی نیز آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در این نمایشگاه عرضه کردند.

انتهای پیام/

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top