روتیتر: طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

دکتر عباس علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی، دکتر سید مهدی فرحی را به عنوان قائم مقام وزیر منصوب کرد.به گزارش اقتصادرسا، در این حکم آمده است:

جناب آقاي سيد مهدي فرحي
با سلام
نظر به شايستگي، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم به سمت قائم مقام وزير در امور بازرگانی منصوب مي شويد.
انتظار مي رود با همكاري همه بخش هاي مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و ساير سازمان هاي حاكميتي در خدمت به مردم و كسب و كارها كوشا باشيد.
توفيق روز افزون جنابعالي را از خداوند عليم حكيم و حضرت ولي عصر(عج) خواستارم.

عباس علي آبادي

گفتنی است دکتر سید مهدی فرحی عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر می‌باشد و پیش از این قائم مقام وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بوده و از دیگر سوابق وی در وزارت دفاع می‌توان به رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی، معاون آماد و تحقیقات، معاون امور صنعتی و تحقیقاتی، رئيس سازمان صنايع هوافضا و مديرعامل سازمان صنايع دفاع اشاره کرد.
همچنین ایشان به مدت ۵ سال به عنوان دبیر ستاد توسعه هوافضای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده و هم اکنون نیز مشاور ریاست محترم ستادکل نیروهای مسلح در امور فضایی و دستیار وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امور راهبردی می‌باشد.

لازم به ذکر است ریاست کارگروه ها، کمیته های تخصصی و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی و تدوین کتب و انتشار مقالات متعدد در نشریات و کنفرانس‌های داخلی و خارجی نیز از جمله سوابق علمی وی محسوب می‌شود.

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top