22 بهمن امسال را به تجلی همدلی، مهر، محبت و هم افزایی ملی تبدیل خواهیم کرد.

 

به  گزارش جامعه ایده آل ؛متن پیام بدین شرح است :

دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت روح الله رحمت الله علیه، طلیعه و سرآغاز وعده نصرت الهی و تحقق آن است. نماد پیروزی اسلام بر استکبار و زمینه ساز انقلاب جهانی مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف است.
چه سعادتمند مردمی هستیم که در دوران طلایی تاریخ نفس میکشیم و یاریگر این نهضت بزرگ جهانی هستیم. بی شک و منطبق بر روایات متقن، انقلاب اسلامی ایران پیوند دهنده به انقلاب جهانی مهدی(عج) خواهد شد و سربازی این انقلاب و رهبری عظیم الشأن انقلاب موهبتی الهی برای همه مردم ایران است.

به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی ۲۲ بهمن امسال مهمتر از هر سال است و باید تجلی وحدت و همدلی مردم ایران برای خشکاندن ریشه های نفاق و کاشتن بذر محبت و همدلی بین آحاد مردم باشد.

در این مسیر با عظمت و باشکوه تلاشگران عرصه صنعت و به ویژه سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی کشور در صنایع انرژی بر منطقه ویژه اقتصادی لامرد یک دل و همنوا با رهبر فرزانه انقلاب، مسئولین کشور و مردم شریف ایران عزیز و در راستای ارج نهادن به خون پاک و قدسی شهیدان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت خواهند نمود و یک بار دیگر دشمنان این آب و خاک را برای هرگونه تعدی ناکام خواهند گذاشت.
 
*کورش فتاحی- مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد*

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top