هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید برگزار گردید؛ که طی آن شرکت پتروشیمی زاگرس به عنوان شرکت برتر رضایتمندی مشتری در این جشنواره معرفی گردید.

 


به گزارش اقتصادرسا به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید در روز یکشنبه مورخ ۷ خردادماه در سالن همایش‌های مرکز صدا‌ و سیما با حضور مقامات و مسئولین کشوری و مدیران شرکت‌های مختلف صنعتی برگزار گردید که در انتهای این اجلاس از پتروشیمی زاگرس به عنوان شرکت برتر مشتری مداری با اهدای تندیس تقدیر به عمل آمد.
بنا بر این گزارش هدف از برگزاری این اجلاس معرفی و تجلیل از مدیران برتر اقتصادی است که در راستای مشتری مداری و حمایت از حقوق مصرف کننده گام‌های مؤثری برداشته‌اند.

در آستانه سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ره، تعدادی از کارکنان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حضور در مرقد مطهر آن امام عظیم الشان، با آرمانهای والای نظام و انقلاب تجدید میثاق کردند.

به گزارش  اقتصادرسا به نقل از  مدیریت برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی در این برنامه فرهنگی که به همت پایگاه مقاومت بسیج و شورای فرهنگی هلدینگ خلیج فارس برگزار شد شرکت کنندگان با حضور در گلزار شهدای سرافراز انقلاب و دفاع مقدس، یاد و خاطره آن سرافرازان همیشه تاریخ را گرامی داشتند.

روتیتر: افشین کیانی اعلام کرد:

مدیرعامل شرکت پالایش گاز هویزه خلیج فارس گفت: پس از تلاش‌های فروان و کمبود‌های موجود سرانجام به همت کارکنان شرکت محصول با ارزش اتان پلاس(C2+) تولید و به خط انتقال محصول به پتروشیمی بندر امام تزریق شد.

به گزارش اقتصادرسا، افشین کیانی اظهار داشت: شرکت پالایش گاز هویزه خلیج فارس با اتکا به نیروی انسانی و دانش داخلی سرانجام به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: تامین خوراک پتروشیمی بندر امام یکی از هدف‌های اصلی احداث این شرکت بود که خوشبختانه به این هدف رسیدیم.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز هویزه خلیح فارس گفت: پس از تلاش‌های فروان و کمبود‌های موجود سرانجام به همت کارکنان شرکت محصول با ارزش و غنی اتان پلاس(C2+) تولید و به خط لوله انتقال جهت ارسال به پتروشیمی بندر امام تزریق شد.

گفتنی است، فاز اول پالایشگاه هویزه خلیج فارس هشتم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور آیت‌الله دکتر رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران راه‌اندازی شد.

 

جمعی از مدیران شرکت پتروشیمی اروند با حضور در شرکت فجر انرژی خلیج فارس در خصوص تامین یوتیلیتی پروژه اروند ۲ گفتگو کردند.

 

به گزارش اقتصادرسا ، در این دیدار که با هدف رفع موانع آغاز طرح بزرگ پتروشیمی اروند ۲ برگزار شد، مدیران عامل دو شرکت هم گروه «هلدینگ خلیج فارس» با تاکید بر اصل همگرایی، بر تامین یوتیلیتی این ابرپروژه توسط فجر انرژی خلیج فارس به تفاهم رسیدند.طرح توسعه ۳۰۰ هزار تنی PVC شرکت پتروشیمی اروند با سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیون یورو از جمله بزرگترین طرح‌های PVC کشور در گرید‌های تخصصی و پزشکی خواهد بود که این شرکت را به بزرگترین زنجیره پی‌وی‌سی‌ خاورمیانه تبدیل خواهد کرد .

مدیر راهبرد و زیرساخت توسعه محصول فناوری و نوآوری و جمعی از کارشناسان این حوزه از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کردند.

 

به گزارش اقتصادرسا ؛مدیر راهبرد و زیرساخت توسعه محصول فناوری و نوآوری و جمعی از کارشناسان این حوزه از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کردند.

در این بازدید که دکتر مصلحی رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و دکترایزدیان و معاون توسعه و فناوری شهرک حضورداشتند، بازدیدکنندگان با آخرین تحولات شرکت‌های دانش بنیان و مراکز فناور و نوآور آشنا شدند. به گفته دکتر مروت، این بازدید علمی در ادامه سیاستگذاری راهبردی هلدینگ خلیج فارس در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و تاکید مدیرعامل محترم بر رفع نیازهای فناورانه با مشارکت جامعه دانشگاهی به منظور رشد تولید صورت گرفته است.

دکتر مصلحی در این بازدید با قدردانی از نگاه و حمایت ویژه هلدینگ خلیج فارس از شرکت‌های دانش‌بنیان و حضور نمایندگان این گروه تاکید کرد: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علمی و فناوری در کشور اقدامات مطلوب و اثرگذاری در توسعه شرکت‌های دانش بنیان و خلق ثروت در جامعه انجام داده است.

پس از همایش پتروفن ۱۴۰۱ و بازدید‌های متعدد، این برنامه یکی از مهمترین برنامه‌های مدیریت راهبرد و زیرساخت توسعه محصول فناوری و نوآوری شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در راستای تبیین سیاست راهبردی حمایت این گروه از شرکت های دانش بنیان ایرانی است.

 

جمعی از خبرنگاران اقتصادی و بورسی با هماهنگی روابط‌عمومی گروه توسعه ملی، از شرکت پتروشیمی شازند بازدید کردند.

 به گزارش اقتصادرسا به نقل از روابط عمومی گروه توسعه ملی در راستای اجرای سیاست‌های مدیریت جدید وبانک مبنی بر توجه به جریان آزاد اطلاعات و ارتقای شفافیت و آشنایی اهالی رسانه با دستاوردهای شرکت‌های زیر مجموعه گروه توسعه ملی جمعی از روزنامه‌نگاران و عکاسان رسانه‌های اقتصادی کشور از شرکت پتروشیمی شازند بازدید کردند.

روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان رسانه ای از خطوط مختلف تولید، مجموعه‌های تصفیه آب و پساب و همچنین نیروگاه این شرکت بازدید کردند.
هم‌چنین چگونگی روند تولید هر یک از محصولات این شرکت مانند پلی اتیلن های سبک و سنگین از مرحله آغاز تولید تا مرحله انبار و بارگیری، مورد مشاهده قرار گرفت.

نشست خبری علیرضا خلیلی‌نیا، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند از دیگر برنامه‌ این تور رسانه‌ای بود.

ضرورت رشد تولید، باور به تولید داخل از طریق توانمندسازی و حمایت از ساخت داخل، ارتقای صادرات از راه توسعه بازارها و افزایش ارز آوری از محورهای اصلی سخنان مدیرعامل شاراک در جمع اهالی رسانه بود.

گفتنی است تورهای بازدید اصحاب رسانه از شرکت‌های زیرمجموعه گروه توسعه ادامه خواهد یافت.

روتیتر: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در حاشیه مراسم ابلاغ قرارداد حمایت از لاکپشت منقار عقابی؛

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: مبین انرژی با یک دهه حمایت از لاکپشت منقار عقابی و حفظ محیط زیست پیشروترین شرکت در زمینه رعایت اخلاق کسب و کار است.

 

به گزارش  اقتصادرسا به نقل از روابط عمومی مبین انرژی خلیج فارس، در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ قرارداد پژوهشی _ محیط زیستی حمایت از گونه‌های در خطر انقراض لاکپشت منقار عقابی، در حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر، رئیس HSE و محیط زیست سازمان منطقه ویژه پارس و رئیس HSE و محیط زیست هلدینگ خلیج فارس و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت مبین انرژی، فیمابین شرکت مبین انرژی خلیج فارس و دانشگاه باهنر امضا گردید.

مهندس رحمان مرادزاده رئیس سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر با ذکر آیاتی از قرآن کریمT حفاظت از محیط زیست را وظیفه همگانی دانست و ضمن تشکر از همه اقدامات شرکت های پتروشیمی به ویژه مبین انرژی، از عزم آن سازمان در کمک به صنعت با رعایت الزامات محیط زیستی بعنوان اخلاق کسب و کار سازمانی خبر داد.

در این مراسم مهندس مهدی فرزانه، مدیرعامل شرکت مبین انرژی خلیج فارس به سهم ۳۰ درصدی تعریف پروژه های زیست محیطی از کل طرح های در دست اجرای شرکت اشاره نمود و بروز رسانی آنالایزرهای سیستم پایش، کاهش بخارات واحد پساب و پاکسازی سواحل نایبند را از جمله این اقدامات بیان نمود. 

مدیر عامل مبین انرژی، آمادگی کامل شرکت برای انجام دیگر جنبه های حمایت از محیط زیست و پژوهش در این زمینه را اعلام نموده و به نقش و وظیفه اخلاقی شرکت در جهت حفاظت از محیط زیست اعم از خاک و آب و هوا اشاره و اعلام نمود کهT افتخار شرکت مبین در این است که کلیه کارکنان سازمان، قلباً خود را در قبال حفظ محیط زیست مسئول می دانند و بسیاری از پروژه هایی که از سال گذشته آغاز شده یا امسال به انجام خواهد رسید، از منظر محیط زیستی نقشی اساسی دارد.

لازم بذکر است به موجب قرارداد پژوهشی _ محیط زیستی حمایت از گونه‌های در خطر انقراض لاک پشت منقار عقابی، مبین انرژی خلیج فارس به عنوان حامی اصلی این پروژه، با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر، اقداماتی از قبیل پایش زمان تخم گذاری، ایجاد سایت های نگهداری تخم لاک پشت ها همراه با برگزاری برنامه‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی را به انجام خواهد رساند. 

لاکپشت منقار عقابی، گونه‌ای از لاکپشت‌ها است که در آب‌های جنوبی ایران و بخشی از خلیج فارس زندگی می‌کند و به دلیل شکار غیرمجاز و تخریب محیط زیست، در خطر انقراض قرار دارد که با اجرای پروژه‌ی حفاظتی مذکور، این گونه از لاکپشت‌ها در برابر خطرات بیشتری محافظت خواهند شد.

 

از پتروشیمی بندرامام در دومین همایش تجلیل از برترین های بورس کالا بعنوان شرکتی برتر تجلیل شد.

 

به گزارش اقتصادرسا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، دومین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران عصر روز دوشنبه یکم خردادماه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمع کثیری از مقامات و تولیدکنندگان دولتی و خصوصی کشور برگزار شد که در آن ۴۰ شرکت تولیدی، هلدینگ، انجمن و بانک به عنوان برترین‌های بورس کالا و «همراهان شفافیت» معرفی شدند.

در این همایش از ۴۰ شرکت تولیدی، هلدینگ، انجمن و بانک به دلیل رشد فروش و خرید مواد اولیه و کالاهای واسطه ای، توسعه بازار مالی و ارائه خدمات متنوع به مشتریان و به عنوان «همراهان شفافیت» در اقتصاد ایران با ارائه لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد.

در بخش تالار پتروشیمی این همایش، پتروشیمی بندرامام از برترین های عرضه کننده بورسی از نظر وزنی و ریالی معرفی و از آن‌ بعنوان سازمان برتر تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است از پتروشیمی بندرامام در سال گذشته نیز بعنوان شرکت برتر بورس کالا تجلیل بعمل آمد و در سال جاری برای دومین بار به این مهم دست پیدا کرد.

 

در اولین همایش سراسری صد برند برتر ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی، پتروشیمی بندرامام موفق به دریافت جایزه «برند برتر ملی در حوزه مسئولیت های اجتماعی» شد.

 

به گزارش اقتصادرسا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، اولین همایش سراسری صد برند برتر ملی با رویکرد مسئولیت اجتماعی، یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲، با حضور دکتر هادی قوامی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد، شهباز حسن‌پور نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، پروفسور کریم زارع نایب رئیس اول کانون نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فعالان اقتصادی و صنعتی و مدیران ارشد شرکت‌ها و سازمان‌ها در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد.

در این همایش، لوح تقدیر و جایزه برند برتر ملی در حوزه مسئولیت اجتماعی ، به دکتر سپهدار انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام تعلق گرفت.

گفتنی است پتروشیمی بندرامام با بیشترین قدرالسهم در شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی و بیشترین قدرالسهم در بین شرکت های پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس همواره پیشرو در حوزه مسئولیت های اجتماعی و اقدامات عام المنفعه بوده است.

 

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام گفت: استفاده از ظرفیت شرکت های توانمند ایرانی به ویژه شرکت های دانش بنیان در مسیر تکمیل طرح های توسعه ای این مجتمع پتروشیمی با جدیت تداوم خواهد یافت.

 

به گزارش اقتصادرسا ؛سپهدار انصارنیک مدیرعامل پتروشیمی بندر امام در گفتگو با خبرنگار نیپنا در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی، با تاکید بر اینکه سال گذشته این مجتمع ۷۰ تفاهم نامه و قرارداد منعقد کرد، گفت: بر اساس برنامه های پتروشیمی بندر امام، در سال دانش بنیان، اشتغال زایی همراه با توسعه همکاری با شرکت های دانش بنیان، همایشی را برگزار کردیم که منجر به عقد ۷۰ تفاهم نامه و قرارداد با شرکت های دانش بنیان شد.

وی تصریح کرد: در سال  گذشته توانستیم با شرکت های  سازنده ایرانی قرارداد ببندیم و حداقل هفتاد قرارداد با سازنده های مختلف از جمله کمپرسورساز و پمپ ساز ایرانی امضاء کردیم.

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام با اشاره به اینکه در این دوره نمایشگاه به دنبال شناخت برای استفاده حداکثری از ظرفیت های داخل کشور هستیم، گفت: پتروشیمی بندر امام با توجه به تحریم ها نگاه به آینده دارد و تلاش می کند تا بتواند از پتانسیل های داخل کشور حداکثر استفاده را داشته باشد.

مدیرعامل پتروشیمی بندر امام با تاکید بر اینکه این مجتمع تلاش می کند تا بتنواد گلوگاه های تولید را با تکیه بر دانش ایرانی رفع کند، اظهار کرد: از ظرفیت های ایرانی حمایت می کنیم تا بتوانند حضور موثرتر و تخصصی تری در بازار قطعات و تجهیزات صنعتی مورد نیاز پتروشیمی بندر امام داشته باشند.

انصارنیک یادآور شد: در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی، در چارچوب سیاست های گروه خلیج فارس شرکت کردیم و تمرکزمان بر توسعه همکاری با شرکت های دانش بنیان و سازنده های ایرانی است .

وی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم تا در حوزه تکنولوژی های نوین ساخت داخل، مشارکت و همکاری گسترده ای را در راستای اهداف پتروشیمی بندرامام داشته باشیم.

 

در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی ، شرکت پتروشیمی بندرامام با حضوری فعال و موثر ، تعاملات و مراودات خود را با ذینفعان مختلف در این رویداد گسترش داد.

 

به گزارش اقتصادرسا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی که بعنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویدادهای صنعت نفت محسوب می شود از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز بکار کرد که در روز ابتدایی آن دکتر سپهدار انصاری نیک مدیرعامل و سایر مدیران ارشد پتروشیمی بندرامام با حضوری فعال و بازدید از غرفه های شرکت های متفاوت ، بهره مناسب از فرصت های این نمایشگاه را بردند.

در این نمایشگاه صاحبان کسب و کار حوزه نفت و ذینفعان صنعت پتروشیمی و شرکت پتروشیمی بندرامام حضور داشتند که با گفتگوها و مذاکرات انجام شده ، فضاهای جدید همکاری شناسایی گردید.

گفتنی است این نمایشگاه تا ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد و پتروشیمی بندرامام در غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس میزبان تمامی مهمانان و بازدیدکنندگان خود خواهد بود.

 

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top