بانک پاسارگاد در گزارش فعالیت ماهانه بهمن‌ماه‌۱۴۰۲ در کدال، درآمد عملیاتی خود را اعلام کرد که این درآمد در تسهیلات اعطایی و کارمزد با رشد همراه بوده است.به گزارش اقتصادرسا ؛بانک پاسارگاد با نماد “وپاسار” در گزارش ماهانه منتهی به ۳۰بهمن‌ماه‌۱۴۰۲ در کدال، ارقامی مربوط به میزان درآمد تسهیلات اعطایی، دریافت درآمد سپرده‌گذاری، درآمد کارمزد، اوراق بدهی و درآمد سرمایه‌گذاری‌ها را ارائه می‌کند.
بر اساس این گزارش، مجموع درآمد محقق شده از گزینه‌های مذکور در بهمن‌ماه سال‌جاری درآمدی نزدیک به ۸ هزار میلیارد تومان به دست آمده است که بیشترین درآمد حاصل شده از تسهیلات اعطایی و کارمزد نسبت به دیگر گزینه‌های درآمدی بوده است.
درآمد تسهیلات اعطایی بانک پاسارگاد در بهمن‌ماه رقمی معادل ۷‌هزار میلیارد تومان بوده که این درآمد از فروش خدماتی مانند فروش اقساطی، جعاله، مرابحه، مضاربه، مشارکت مدنی، بدهکاران بابت اعتبارات اسنادی، تسهیلات ارزی و غیره بوده که تسهیلات مرابحه، فروش اقساطی و تسهیلات ارزی با درآمدی به ترتیب ۴۲۱۶ ، ۱۷۹۶ و ۵۱۳ میلیارد تومان برای بانک به دست آمده است.
بانک پاسارگاد از کارمزد درآمدی معادل ۴۸۷ میلیارد تومان کسب کرده است که این رقم نسبت به دی‌ماه سال‌جاری با افزایش درآمد مواجه بوده است.
درآمد سرمایه گذاری‌ها در گزارش بهمن‌ماه ۱۰ میلیارد تومان است که نسبت به دی‌ماه نیز با افزایش قابل توجهی همراه بوده است.
درآمد اوراق بدهی بانک پاسارگاد ۶۵ میلیارد تومان و درآمد سپرده‌گذاری نیز برای بانک پاسارگاد معادل ۱۱ میلیارد تومان محقق شده است.

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top