باقر صمدی، در جلسه‌ای با حضور اعضای هئیت مدیره شرکت آسان پرداخت و مدیرعامل بانک کشاورزی، به‌عنوان سرپرست مدیریت جدید آسان‌پرداخت منصوب شد.


به گزارش اقتصادرسا به نقل از روابط‌عمومی شرکت آسان‌پرداخت، در این جلسه دکتر فرخ‌‌نژاد با ارزوی موفقیت برای باقر صمدی، با اشاره به تدوین برنامه‌ها و طرح‌های تحولی و توسعه‌‌ای بانک کشاورزی به‌منظور ایجاد بازار و خدمات جدید گفت: امید است این طرحها با استفاده از پتانسیل‌های موجود در شرکت آسان‌پرداخت به‌عنوان بازوی اجرایی بانک کشاورزی،با سرعت بیشتری انجام شده و  انتصاب سرپرست مدیریت جدید به تحقق هر چه بیشتر این اهداف کمک کند.

براساس این گزارش، باقر صمدی پیش از این به‌عنوان معاون دیجیتال شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل فعالیت می‌کرد. وی مدیرکل توسعه محصول و خدمات ایرانسل نیز بوده است.

صمدی دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه صنعتی شریف است. مدیرعامل جدید آپ با بیش از ۱۷ سال سابقه فعالیت در حوزه ICT  کشور، مدیریت پروژه‌های متفاوتی در زمینه توسعه و رشد محصولات و خدمات مختلف  مخابراتی، پلتفرم‌‌های دیجیتال در حوزه فناوری‌های مالی، سوپراپلیکیشن، محتوا، تلکوبانک و تحول دیجیتال را برعهده داشته است.

پیش از این علی اکبر فراهانی، سمت مدیرعاملی شرکت آسان پرداخت را بر عهده داشت.

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top