روتیتر: شریف زاده در نخستین همایش حقوقی شرکت ملی پست مطرح کرد؛

سعید شریف زاده عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در نخستین همایش هم اندیشی حقوقی شرکت ملی پست، روزآمد كردن انديشه‌ها و ارتقاي معلومات و دانش حقوقي را از جمله ملزومات این حوزه خواند.


به گزارش اقتصادرسا به نقل از دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست؛ صبح امروز شنبه 28 آبان 1401 نخستین همایش دو روزه ی هم اندیشی حقوقی شرکت ملی پست، با رویکرد آگاهی از قوانین و مقررات برگزاری مناقصه و مزایده، با حضور سعید شریف زاده، عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست، مصطفی پورعلی‌شهری، مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و قراردادها، امیرحسین کریمی، مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد، مریم ساعتچی، مدیرکل توسعه سرمایه انسانی، مهدی مقصودی، مدیرکل مرکز تجزیه و مبادلات کشور و کارشناسان حقوقی شبکه پستی کشور و کارشناسان دخیل در کمیسیون مناقصات در سالن مهر مرکز تجزیه و مبادلات کشور آغاز به کار کرد.
سعید شریف زاده با ابراز خرسندی از برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در این شرکت بر اهمیت فراگیری دانش و آموزش مستمر مدیران و کارشناسان به عنوان مهمترین اصول موفقیت یک سازمان تاکید کرد و تخصص و شجاعت توامان را از ویژگی های کارشناسان حقوقی برشمرد.
این عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست، حوزه حقوقی را به دیده‌بانی در سازمان‌ها تشبیه کرده که مسئولیت بررسی و نظارت بر اجرای صحیح قوانین و مقررات و انعقاد قراردادها را عهده‌دار است.
وی افزود:  ظرفیتهای بالایی در سطح شرکت ملی پست وجود دارد که مهمترین آن، سرمایه‌های انسانی توانمند و با تجربه در شبکه است و خواستار شناسایی و بهره گیری از ظرفیتها شد.
شریف زاده با اشاره به اینکه‌ قانون، کمک حال مدیران است، گفت: «حوزه‌ی حقوقی از جایگاه بالایی بر خوردار است و با بررسی، رصد دقیق، تحلیل و اجرای بی‌نقص قوانین و مقررات می‌تواند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نماید.»
مصطفی پورعلی شهری مدیرکل دفتر حقوقی با اشاره به آسیب‌شناسی‌های صورت گرفته در خصوص انعقاد قراردادها در شبکه پستی، گفت: « بر اساس نیازسنجی های انجام شده، دوره‌ی آموزشی مدون و جامع قانون برگزاری مناقصات، برای کارشناسان حقوقی برنامه ریزی شد.»
مدیرکل دفتر حقوقی، با تاکید بر ادامه‌دار بودن آموزش‌های حقوقی افزود: «کارشناسان این حوزه باید پیوسته در حال به روزرسانی اطلاعات و خودآموزی باشند.»
قانون برگزاری مناقصات، آئین‌نامه ارزیایی کیفی، آئین نامه تضمین معاملات دولتی، آئین‌نامه‌ مستندسازی و آئین‌نامه‌ی خرید خدمات مشاور از جمله مباحث همایش هم‌اندیشی حقوقی شرکت ملی پست است.
نخستین هم اندیشی حوزه حقوقی شرکت ملی پست در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ آبان‌ماه به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس در سالن مهر مرکز تجزیه ومبادلات پستی کشور برگزار می شود.

تبلیغات

کد اعلام وصول پایگاه خبری اقتصاد رسا

 کلیه حقوق اقتصادرسا محفوظ می باشد

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما

Back to Top